Forsikring som gjør en forskjell

Vår hovedoppgave er å sikre deg som medlem markedets beste betingelser.

Vi har spesialisert oss, L&L Insurance og Taxiforsikring AS leverer spisskompetanse innenfor drosjebransjen.
Etter å ha samarbeidet med drosjenæringen i over 20 år tør vi å påstå at det ikke er noen i bransjen med tilsvarende kompetanse. I løpet av de siste årene har vi utviklet forsikringsprodukter til drosjenæringen som ingen før har levert, det er vi stolte av. Våre produkter er tilpasset næringen og noen av de er unike i markedet

Vi leverer dine forsikringer i samarbeid med Insr Insurance Group ASA (Vardia Forsikring), Duvi Pensjon, Vertikal Helse og Norwegian Underwriting Agency AS(NUA).

Våre rådgivere

null

Leif Hogstad

Partner og Styreleder
E-post: leif.hogstad@ntforsikring.no
Mobil: 9595 8415

null

Lise Randgaard

Partner og Daglig leder
E-post: lise.randgaard@ntforsikring.no
Mobil: 9498 0494

null

Ane Berge Presthus

Sertifisert Seniorrådgiver
Privat & Næring

E-post: ane.presthus@ntforsikring.no
Mobil:  9090 8415

null

Hanne Thorud

Sertifisert Seniorrådgiver
Privat & Næring

E-post: hanne.thorud@ntforsikring.no
Mobil:  9090 8415

null

Siv Cathrin Holm

Sertifisert Seniorrådgiver
Privat & Næring
E-post: siv.holm@ntforsikring.no
Mobil:  9090 8415

null

Renate Hagren

Rådgiver
Privat & Næring
E-post: renate.hagren@ntforsikring.no
Mobil:  9204 7450

Markedsmatriell